Akali

Published by Diana Vašková on

Akali už zůstala nadobro sama samotinka… Koťátka se rozběhla do nových domovů a ona stále zůstává v péči dočasné tety.

Bohužel je provází řada pooperačních komplikací, takže se pravidelně vrací na veterinu řešit různé zdravotní problémy.

Maminka Akali a jejích 5 malých bojovníků: Boj za uzdravení, naděje a šťastné rodinné chvíle, které si pro ně všichni přejeme. ♥

Dovolte nám představit maminku Akali, která i přes nepřízeň osudu bojuje za své malinké drobečky.

Je to hrdá kočička, která prošla mnoha těžkostmi. Nemá téměř žádné zuby a trpí infekcí, která jí značně komplikuje život.

Přestože je nemocná, nedávno porodila pět krásných miminek, o které se s obrovskou láskou a péčí stará. Jsou to dvě malinké holčičky a 3 chlapíci.

Ještě březí Akali se toulala, snažila se živit jak jen to šlo. Došla k domu moc hodné paní, která ji pomohla tím, že ji předala do rukou našeho útulku. Doma měla pejska, který z přítomnosti kočičky a ještě březí, nebyl zrovna nadšený.

Nyní potřebuje naši pomoc. Léčba infekce a následné zotavení vyžadují finanční prostředky na veterinární péči, léky a speciální stravu pro maminku i její koťátka. Rovněž je důležité zajistit pro malou rodinku bezpečné prostředí plné lásky a péče.

Můžete přispět finanční částkou, kterou pošlete na účet 2288471053/5500 a použijete VS 202316, díky kterému poputuje celá částka na péči o Akali a malé bojovníky.

 

Společně můžeme zajistit, že Akali a její malí bojovníci dostanou tu nejlepší péči.

Maminka Akali i miminka se nachází v dočasné péči na Boskovicku.

Akali nám předala hodná paní, nalezena ve Výprachticích dne 4.5.2023.

Categories: Kočky