Adopce na dálku

Rádi byste zvířátkům pomohli a stále přemýšlíte, jak na to? Adopcí na dálku dokážete pro psy a kočky v nouzi udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit „adopční“ formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Průměrná darovaná částka se pohybuje od 200 Kč. Jedno zvíře může mít i více hrdinů.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností, většinou však 1x měsíčně.

Finance z virtuální adopce používáme na zajištění celého projektu. I když budete přispívat jednomu zvířátku, nemusíte se bát, že ostatní by přišli zkrátka. Příspěvek použijeme na pomoc všem zvířátkům. Vy ale budete uvedeni u toho jednoho svého a budete o něm dostávat informace prioritně.

Zvířátka ve virtuální adopci jsou nabízena také k normální adopci do nových rodin, ale jejich čekání jim můžete zpříjemnit a podpořit je.Borek – Australský gentleman

Boreček se původně našel, když se podařilo vypátrat majitele, rozhodl se, že se o něj nemůže dále starat. Když jsme pomalinku začali Borkovi hledat nový domov, přišla znenadání tvrdá rána, která hodně změnila. Začal mít záchvaty. Povedlo se po řadě nákladných vyšetření najít příčinu. Nyní se Borek vydává na cestu uzdravení.

Rodiče Borka:Kateřina JanouškováAndrea Jurečková
Kamila Kochová

Ocásek – šampion s polovinou ocásku

Ocásek přišel v naprosto dezolátním stavu. Musel okamžitě na kapačky, pro stav zoubků nemohl jíst a celkově byl zničený životem na ulici, kde nikoho nezajímal a byl jen odpadem. Zprvu se zdálo, že léčba pomáhá a po extrakci zubů se zlepšil. Život mu dal naději a poté zaťal nůž do zad. Ocásek má nemocné ledviny a nedá se s tím už nic dělat. Je umístěn v dočasné péči.

Rodiče Ocáska:Kateřina JanouškováŠtěpánka Rysova
Kamila KochováBarbora NečasováJana Malakova

Keksík – bojovník s nemocnou kůží

Keksíka jsme přijali začátkem srpna 2023 ze záchytných kotců. Keks je plný zánětlivých boláků, zvukovody v ouškách má zúžené po řadě neléčených zánětů a drápky tak dlouhé, že se mu nechtělo chodit. Dostává velmi drahé léky na zmírnění příznaků autoimunitního onemocnění a jí pouze hovězí a králičí maso. Jeho léčba je běh na dlouhou trať.

Rodiče Keksíka:Pavlína KosinováNatálie Siberová
Petra SršňováLucie JiříčkováMarie Rusínová
Martina OstrihoňováMartina KrálováAndrea Körmendyová
Iva Mizlerová

Nina – ufrkaná holčička

Nina se nachází v naší péči delší dobu, její stav se opakovaně zhoršuje a pravděpodobně ji v následující době čeká operace nosu.

Rodiče Niny:Amálie MacháčkováNatálie Růčková
Veronika Radimová

Guliana – Roztomilá fenečka

Julča je plná lásky. Ale velkých obav tu lásku někomu nabídnout. Její bolavá duše bude vyžadovat pěknou řádku péče.

Rodiče Guliany:Michaela ŠtechmüllerováMagdalena Močkova
Tereza Kalousková

Rex s modrým okem

Rexíka k nám odložil majitel, protože si s ním nadále nevěděl rady. Pejsek si zatím rostl jako dříví v lese a naučil se, že vše musí být po jeho. Nebojí se kousnout. Pojďme mu společně ukázat, že je důvod proč si užívat život.

Rodiče Rexe: Romana PodmanickáJana Dvorská
Kateřina BalcarovaKristýna Farberova

Akali a 5 bojovníků

Akali se k nám dostala ve velmi vysokém stádiu březosti, do pár hodin od příjmu porodila. Na svět přivedla 3 chlapečky a dvě holčičky. Všichni bojují se zákeřným herpes virem. Než budou moci miminka i Akali do nového domova, bude to ještě trvat.

Rodiče Akali a miminek:Andrea Jurečková Kristýna Kuchařová
Andrea KöckováEva ŠelongováIvana Radosavljevičová
Kateřina HolanováRobert Novotný

Punťa opuštěný vlastní rodinou

Punťa se k nám dostal z rukou vlastní rodiny, která se nadále odmítla starat o zbytečného, starého psa, který zůstal po starší paní. Při přijmu bylo zjištěno nemocné srdce a protože nechceme, aby mu někdo znovu ublížil, necháváme ho prozatím v péči spolku.

Rodiče Punti:Jana VondráčkováLucie Skrečková
Lenka VládkováHana KosováKateřina Lhotová
Jiřina BlahutováMagdalena RohanováLadislava Čejková
Světlana KounovskáSimona KadaváDominika Kuchárová
Michaela ŠvábováDaniel HorákBarbora Chaloupecká
Renata CyprichovaLucie HolecováDaniel Šlehofer
Šárka FialováVojtěch Linhart

Ino z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Ino je jedním z kocourů, které jsme odvezli od tyranky. Je to zlatíčko, drobný, roztomilý a velmi mazlivý kocourek, který se drží stále člověku po boku a nejraději ze všeho si hraje a dovádí.

Rodiče Ina:Lenka SoukupováKateřina Vaňáková
Magdaléna HeveriováIveta Schönová

Fanny z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Fanny je jednou z kočiček, které jsme odvezli od tyranky. Zatím je velmi stydlivá a lidem moc nevěří, doufáme ale, že až nás lépe pozná, osmělí se a oblíbí si lidskou společnost.

Rodiče Fanny:Kateřina MarešováZuzana Jedličková
Marcela ChlupováVlasta MachováMatěj a Sabina Lechnerovi
Pavla Šnauerová

Míša – pes, který se bojí chodit ven

Míša se bojí chodit ven, je velmi bázlivý. A pokud má člověk v ruce vodítko či obojek, začne velmi panikařit. Manipulace s ním se náročnější.

Začal dělat větší pokroky a dobrovolně, bez strachu vyšel ven na zahradu z kotce.

Nachází se v útulku a je možné si jej adoptovat.

Rodiče MíšiSylvie VaňurováŠárka Fialová
Ilona ŠimečkováMichal ŽornaLucie Zuščicová
Andrea JurečkováDenisa VýletováMichaela Štechmüllerová
Markéta HostošováNaděžda Majorová

André – jeden problém za druhým

André je aktivní pes, má rád jakýkoli sport a procházky, ale má spoustu problémů, za které může jeho předchozí majitel. Má nevyrovnanou povahu, není socializovaný, je útočný a náladový. Potřebuje zkušenou ruku.

Rodiče Andrého:Soňa KrajčovičováTereza Kondrátová
Monika BranáMichaela KučerováŠevčíkovi
Anežka HavlasováDana BernklauováMartin Burkoň
Hana DominováVeronika ŠichováJana Hošková
Tereza TomešováPeter Čipkár