Adopce na dálku

Rádi byste zvířátkům pomohli a stále přemýšlíte, jak na to? Adopcí na dálku dokážete pro psy a kočky v nouzi udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit „adopční“ formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Průměrná darovaná částka se pohybuje od 200 Kč. Jedno zvíře může mít i více hrdinů.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností, většinou však 1x měsíčně.

Finance z virtuální adopce používáme na zajištění celého projektu. I když budete přispívat jednomu zvířátku, nemusíte se bát, že ostatní by přišli zkrátka. Příspěvek použijeme na pomoc všem zvířátkům. Vy ale budete uvedeni u toho jednoho svého a budete o něm dostávat informace prioritně.

Zvířátka ve virtuální adopci jsou nabízena také k normální adopci do nových rodin, ale jejich čekání jim můžete zpříjemnit a podpořit je.Akali a 5 bojovníků

Akali se k nám dostala ve velmi vysokém stádiu březosti, do pár hodin od příjmu porodila. Na svět přivedla 3 chlapečky a dvě holčičky. Všichni bojují se zákeřným herpes virem. Než budou moci miminka i Akali do nového domova, bude to ještě trvat.

Rodiče Akali a miminek:Andrea Jurečková Kristýna Kuchařová
Andrea KöckováEva ŠelongováIvana Radosavljevičová

Punťa opuštěný vlastní rodinou

Punťa se k nám dostal z rukou vlastní rodiny, která se nadále odmítla starat o zbytečného, starého psa, který zůstal po starší paní. Při přijmu bylo zjištěno nemocné srdce a protože nechceme, aby mu někdo znovu ublížil, necháváme ho prozatím v péči spolku.

Rodiče Punti:Jana VondráčkováLucie Skrečková
Lenka VládkováHana KosováKateřina Lhotová
Jiřina BlahutováMagdalena RohanováLadislava Čejková
Světlana KounovskáSimona KadaváDominika Kuchárová
Michaela Švábová

Amaya z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Amaya je jednou z kočiček, které jsme odvezli od tyranky. Je to hodná a mazlivá kočička, která nikdy nesmí u ničeho chybět.

Rodiče Amayi:
Miluše PetříčkováMatěj a Sabina Lechnerovi

Clark z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Clark je jedním z kocourů, které jsme odvezli od tyranky. Je to pěkný macek, pan kocour s velkým srdcem i tím zbytkem. Zpočátku je k cizím lidem velmi opatrný, když se ale lépe seznámí, je to úžasný mazel a moc vděčný kocourek!

Rodiče Clarka:
Kateřina MacounováIveta SchönováRobert Novotný

Ino z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Ino je jedním z kocourů, které jsme odvezli od tyranky. Je to zlatíčko, drobný, roztomilý a velmi mazlivý kocourek, který se drží stále člověku po boku a nejraději ze všeho si hraje a dovádí.

Rodiče Ina:Lenka SoukupováKateřina Vaňáková
Magdaléna Heveriová

Fanny z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Fanny je jednou z kočiček, které jsme odvezli od tyranky. Zatím je velmi stydlivá a lidem moc nevěří, doufáme ale, že až nás lépe pozná, osmělí se a oblíbí si lidskou společnost.

Rodiče Fanny:Kateřina MarešováZuzana Jedličková
Marcela Chlupová

Luna z kauzy Chýnov

Kauza Chýnov otřásla všemi milovníky koček. Luna je jednou kočiček, které jsme odvezli od tyranky. A je to prostě láska. Miluje mazlení a využije každé možnosti, kdy přijde někdo k ní a nechává se mazlit klidně hned i na bříšku.

Rodiče Luny:Veronika RadimováAndrea Jurečková 

Samson – zůstal napospas s nemocným srdcem

Sam je kříženec rottweilera. Původně byl pouze na hlídání v hotelu… Ale dny ubíhaly a nikdo se neměl k tomu, aby si vzal Samsona zpět domů. Po několika měsících se ho majitel vzdal. Zdravotní stav a fakt, že příliš nemusí lidskou společnost mu příliš nenahrávají.

Potřebuje drahé léky na srdce, které se měsíčně šplhají do řádu tisíců korun. Pomozte Samovi prožít klidné stáří.

Rodiče Samsona:Michal ŽornaMonika Kočová
Tereza KalouskovaMarkéta KiripolskáJana Hošková
Alena KameníkováKateřina JanečkováRenata Cyprichová
Jana FratrikovaAdéla KábrtováBarbora Chaloupecká
Vlasta MachováAdéla HolubováMartina Hozmanová
Barbora KolínskáLucie HolecováPavlína Kosinová
Naděžda Majorová

Míša – pes, který se bojí chodit ven

Míša se bojí chodit ven, je velmi bázlivý. A pokud má člověk v ruce vodítko či obojek, začne velmi panikařit. Manipulace s ním se náročnější.

Začal dělat větší pokroky a dobrovolně, bez strachu vyšel ven na zahradu z kotce.

Nachází se v útulku a je možné si jej adoptovat.

Rodiče MíšiSylvie VaňurováŠárka Fialová
Ilona ŠimečkováMichal ŽornaLucie Zuščicová
Andrea JurečkováDenisa VýletováMichaela Štechmüllerová
Markéta Hostošová

Líba – týraný pejsek

Pejska Líbu nám přivezla obec po tom, co byl zřejmě sražen autem a nedostalo se mu veterinárního ošetření. Měl boláky po celém těle, které se nám naštěstí podařilo zaléčit. Případ pro Líbu dopadl dobře, teď je vlastnictví našeho spolku, a tak je v bezpečí. Líba teď hledá novou, trpělivou rodinu.

Rodiče Líby:Tereza MaláAndrea Staniowska
Andrea JurečkováMartin SommerJosef Polák
Veronika RakušanováKatka VaňákováSimona Kadavá
Alena KameníkováJiří LáníčekAndrea Köcková
Martina Hozmanová

Tvrdohlavý hafan Bruno

S Brunem je to těžké, protože není vhodný k dětem ani jiným zvířátkům. Je tvrdohlavý, nemá rád změny, je to tak trochu bručoun a potřeboval by domek se zahradou. Rád hlídá, ale potřebuje zkušeného člověka, který by ho životem provázel.

Rodiče Bruna:Ilona PlačkovováŠárka Masojidkova
Robert PerglHana PerglŠárka Fialová
Peter ČipkárEliška VlčkováMarcela Citová
Markéta MravčákováMartina VašířováTereza Tomešová

André – jeden problém za druhým

André je aktivní pes, má rád jakýkoli sport a procházky, ale má spoustu problémů, za které může jeho předchozí majitel. Má nevyrovnanou povahu, není socializovaný, je útočný a náladový. Potřebuje zkušenou ruku.

Rodiče Andrého:Soňa KrajčovičováTereza Kondrátová
Monika BranáMichaela KučerováŠevčíkovi
Anežka HavlasováDana BernklauováMartin Burkoň
Hana DominováVeronika Šichová