Adopce na dálku

Rádi byste zvířátkům pomohli a stále přemýšlíte, jak na to? Adopcí na dálku dokážete pro psy a kočky v nouzi udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit „adopční“ formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Průměrná darovaná částka se pohybuje od 200 Kč. Jedno zvíře může mít i více hrdinů.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností, většinou však 1x měsíčně.

Finance z virtuální adopce používáme na zajištění celého projektu. I když budete přispívat jednomu zvířátku, nemusíte se bát, že ostatní by přišli zkrátka. Příspěvek použijeme na pomoc všem zvířátkům. Vy ale budete uvedeni u toho jednoho svého a budete o něm dostávat informace prioritně.

Zvířátka ve virtuální adopci jsou nabízena také k normální adopci do nových rodin, ale jejich čekání jim můžete zpřijemnit a podpořit je.


Wormy – sražený kocourek

Wormyho někdo srazil zřejmě autem a nechal ho ležet na silnici. Jen tak, bez poskytnutí jakékoli pomoci, aby ho za živa požírali červy. Naštěstí se dostal k nám do útulku. Po návštěvě veterináře se zjistilo, že Wormy má komplikovanou zlomeninu packy v kloubu, do ní má navíc vykousaný otvor od červů, které pan doktor vytáhl ven. Kromě toho má zlomeninu pánve, konkrétně stydké kosti. Čeká ho tak pár nelehkých měsíců a minimálně dvě operace.

Momentálně je Wormy v léčbě a nachází se v dočasné péči.

Rodiče Wormy:Kristýna AntošováVladimíra Křístková

Líba – týraný pejsek

Pejska Líbu nám přivezla obec po tom, co byl zřejmě sražen autem a nedostalo se mu veterinárního ošetření. Měl boláky po celém těle, které se nám naštěstí podařilo zaléčit. Případ pro Líbu dopadl dobře, teď je vlastnictví našeho spolku, a tak je v bezpečí. Líba teď hledá novou, trpělivou rodinu.

Rodiče Líby:Tereza MaláAndrea Staniowska
Andrea JurečkováMartin SommerJosef Polák
Veronika Rakušanová

Dobrmaní rodinka

Tuhle dobrmaní rodinku, kterou tvoří máma, táta a tři štěňátka, odebrala policie za týrání. Všichni byli vyzáblí na kost, byli plní červů, štěňátka měla atrofované svalstvo… Teď je jejich úkol jediný, pořádně papat a dohnat všechnu tu psí radost, které se jim v bývalé domácnosti nedostávalo. Momentálně jsou v léčbě a na nové rodiny musí ještě chvíli počkat.

Rodiče dobrmanů:Martin DenkVladislava Mašková
Lenka LinhartovaŠárka FialováPatricie Stahalíková
Simona VankeLenka BuziováAlena Kovářová
Zlatka KuchaříkováDaniel VondráčekLudmila Holeckova

Saxo – kámoš do nepohody

Saxo přijel do našeho útulku ze slovenského útulku, kde bylo potřeba uvolnit místo i pro pomoc ukrajinským pejskům. Saxo je pětiletý aktivní pejsek, který je velmi flegmatický a tak trochu „splachovací“. Je to prostě parťák do nepohody. Momentálně čeká v útulku a hledá svou osudovou rodinu.

Rodiče Saxa:Jaroslava KremplováMarie Kašparová
Andrea JurečkováJosef PolákMartin Sommer
Sylvie VaňurováAndrea Staniowska

Sia – bojácná fenečka

Sia čeká v útulku už dva roky na nový domov. Zažila si peklo na zemi a tak má strašný strach ze všeho a ze všech, její socializace je na bodu mrazu. Když se jí dá do kotce deka, několik dnů se k ní odmítá přiblížit, jak nedůvěřuje novému předmětu. Potřebuje velikou trpělivost.

Rodiče Sii:Johana MaděrováAndrea Köcková
Barbora NečasováIlona ŠiškováRenata Cyprichova
Pavla Kunzová z AUTO KUNZEJana HoškováLenka Lašutová
Eduard PtačníkVeronika BukovskáBlanka Sedláčková
Simona Kadavá

Tvrdohlavý hafan Bruno

S Brunem je to těžké, protože není vhodný k dětem ani jiným zvířátkům. Je tvrdohlavý, nemá rád změny, je to tak trochu bručoun a potřeboval by domek se zahradou. Rád hlídá, ale potřebuje zkušeného člověka, který by ho životem provázel.

Rodiče Badyho:Jiří FürstIveta Ryšavá
Bohumila NekolováŠevčíkoviMichaela Kučerová
Martina Vašířová

Riči – psí senior

Riči už je starší pejsek, který se na stará kolena dostal do útulku. Je hodný a čistotný. Má moc rád procházky, ale už zvládá pouze krátké. Je vhodný třeba ke starším lidem s domem se zahradou.

Rodiče Ričiho:Martin LžičařJana Kotenová
Tereza ŠtilipováIrena VernerováJolana Foltýnová
Kateřina VaňákováTereza Tomešová

André – jeden problém za druhým

André je aktivní pes, má rád jakýkoli sport a procházky, ale má spoustu problémů, za které může jeho předchozí majitel. Má nevyrovnanou povahu, není socializovaný, je útočný a náladový. Potřebuje zkušenou ruku.

Rodiče Andrého:Soňa KrajčovičováTereza Kondrátová
Monika BranáMichaela KučerováŠevčíkovi
Anežka HavlasováDana Bernklauová