Sinol hledá domov

Published by Diana Vašková on

Malý a věcně zvědavý pejsek Sinol hledá svou novou rodinu! Chtěli byste o něm vědět více? Sinol je drobný aktivní fešák, který věčně neví, kde mu hlava stojí. Venku podniká velikou spoustu psích zábavných dobrodružství a občas úplně zapomíná, že by měl poslouchat, ani dobrůtky ho nezajímají.

Co ho ale vždy zaujme jsou psí kámoši, kočičí nepřátelé, listí, ve kterém by se mohl vyválet, díra v zemi, do které by mohl hrabat a kámen, který by mohl očmuchat. Je toho tolik, z čeho může být nadšený. Jediné, co Sinolovi chybí je aktivní rodinka, která by s ním všechna tahle dobrodružství prožívala.

On lidi miluje, i když zpočátku potřebuje trochu času, aby se seznámil. Potom je ale úžasný mazel a hodí se klidně i k starším dětem.

Sinolkovi by se líbilo bydlet klidně i v bytě, když se ale nudí, umí sem tam něco rozkousat. Potřeboval by, aby se mu zezačátku někdo věnoval, a ještě ho některé věci trpělivě a s láskou doučil. Chtěli byste to se Sinolkem zkusit? Pak neváhejte a zavolejte na číslo 724 813 222 nebo napiš na e-mail Renata@petheroes.cz a zeptejte se na něj.

• 2 roky, 13 kg

• Očkovaný, kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 3 900 Kč

Categories: Psi