Rex hledá domov

Published by Diana Vašková on

Rexe si před lety pořídila panička jako maličké miminečko, plné nadšení a elánu do života. Chtěl jako malý hodně dokázat, ale…

Majitelka nenastavila Rexíkovi žádné výchovné mantinely, byla otázka času, než začne všemu doma velet. Netrvalo dlouho a když Rex začal dokazovat, že je doma pánem, narodily se děti a tak se Rex dal k babičce na zahradu jako nefunkční hračka. Tam rostl stále dál a dál si dělal, co se mu zachtělo.

Jenže babička musela odejít do domova důchodců a Rex zůstal zase úplně sám…

Naštěstí Rexe krmili aspoň sousedi a celý příběh končí zatím za zdmi našeho útulku.

Pracujeme na tom, aby začal svou cestu pochopení. Pochopení toho, že do lidí se nemusí kousat, že existují i hodní lidé, kteří to s ním myslí dobře. My se vrčení a ukazování zoubků nezalekneme.

Rex a jeho pokroky

Rex udělal velké pokroky, ale gaučový pes z něj nikdy nebude. Má rád lítání po zahradě, rád aportuje, ale když se špatně vyspí, tak na nás vrčí z boudy. Moc by mu vyhovoval domeček se zahradou, kde by se mohl vyběhat. Lidi miluje, ale chvíli to trvá než si člověk vybuduje plnou důvěru.

Máte o Rexe zájem? Ozvěte se naší útulkové tetě Renatě na renata@petheroes.cz nebo na tel. 724 813 222. Budeme se těšit.

  • 8 let
  • Kastrovaný, očkovaný, čipovaný
  • Adopční poplatek 900 Kč

Rexe si můžete adoptovat i na dálku. Více se dozvíte po kliknutí na tlačítko:

Rex je přijat od majitele dne 29.6. 2023.

Categories: Psi