Frajer hledá domov

Published by Diana Vašková on

Je jedním z 6 týraných pejsků, které majitelka dlouhodobě nezvládala. Více zde.

Frajer, největší pejsek z celé party týraných miláčků

Jako jediný mohl žít v domě, zbytek maličkých kříženců bišonků žilo pořád venku. Hodný chlapeček, kterému vděčnost kouká z očí. Má moc rád lidi i ostatní pejsky. Mělo by mu být kolem 4 let.

Co trápí Frajera?

Frajerův stav byl asi nejlepší. Dostával pravidelně jíst a je poměrně mladý. Měl několik ran v obličeji a po těle, které se podařilo řádnou péčí zaléčit. Dostal antibiotika.

V brzké době poputuje na kontrolu zoubků.

Frajera i jeho kamarády si můžete virtuálně adoptovat. Více informací po kliknutí na tlačítko.

Frajer hledá domov

Po vlastní milující rodině touží psí úžasňák jménem Frajer. Bude to ten pravý pro vás?

Frajer je skvělý, přátelský a mazlivý pejsek, který nikdy nezkazí žádnou legraci. Rád tráví čas s lidmi, moc rád chodí na procházky, i když na vodítku trochu táhne, jak se nadšeně žene kupředu.

Je čistotný a neskutečně šikovný. Zbožňuje mlsání, což na něm jde trochu vidět a hodně by mu prospěla spíše dieta a pravidelné cvičení, ale víte, jak to je, člověk těm jeho očím neodolá a občas mu prostě musí něco maličkého dát.

S dalšími pejsky i fenkami Frajer vychází dobře, je to opravdu pohodář a kamarádí se jednoduše hned s každým. Dřív žil v domečku se zahradou, ale věříme, že by si klidně zvyknul i na život v bytě, je skutečně velmi šikovný. Kdekoliv, kde bude mít lidi, kteří ho budou milovat, tam bude šťastný a spokojený.

Okouzlil vás Frajer a už se nemůžete dočkat, až ho poznáte osobně? Pak neváhejte a zavolejte útulkové tetičce Renatě na číslo 724 813 222 nebo jí napište na renata@petheroes.cz a domluvte si s ním schůzku.

• 4 roky, 26 kg

• Očkovaný, kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 3 900 Kč

Přijat od majitele 4. 4. 2024

Categories: Psi