Apollo hledá domov

Published by Diana Vašková on

Když začal jeho život, vypadalo to slibně. Našel si ho páníček, měl dost jídla, hraček a lásky… Ale pak odrostl.

Majitel ho postupem času venčil méně a méně… Dokonce i několik dní s ním nešel ven. A celou tu dobu Apollo držel čůrání, aby doma nevyvedl neplechu.

Muselo to hrozně bolet. Tím, že zadržoval moč, se mu v močovéch měchýři hromadily bakterie a poškodil se mu močák. Musí proto jíst pouze dietní granule.

Dostal se do péče útulku v Lanškrouně, majitel se ho vzdal, teď je potřeba mu pomoci.

Apollo hledá domov

Nadýchaný jako sněhová vločka – to je Apollo ❄️

Krásný, mladý a kastrovaný chlapeček hledá svůj vysněný domov, kde mu dají co mu na očích uvidí. 😇 Je učenlivý, temperament mu neschází a bude s vámi podnikat cokoliv si vymyslíte. Výlety, tůry, cvičáky i hraní na zahrádce. 💞 Společné aktivity s člověkem jsou pro něj vším.

Potřebuje pořádně zaměstnat, jinak si najde zábavu sám. A to si určitě nepřejete. 😄 Pokud chcete pejska, který miluje a vyžaduje lidskou společnost, je parťák do nepohody, tak nemusíte hledat dál. 🙏

🏡 A jaká by měla být jeho nová rodina? Určitě aktivní, klidně s většími dětmi. Uvítal by rodinku bez jiných pejsků. Rád by bydlel v útulném bytě, má skvělé hygienické návyky.

👉 Apollo musí jíst speciální dietu na močový měchýř.

Myslíte si, že jste pro Apolla ti praví? Volejte útulkové tetě Renatě na číslo 724 813 222 anebo ji pište renata@petheroes.cz. Budeme se těšit!

• 3 a půl roku, 21kg

• Kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 3 900 Kč

Apollo přijatý od majitele dne 23. 1. 2024

Categories: Psi