Alan hledá domov

Published by Diana Vašková on

Alana jsme přijali 18. 12. 2023, je mu více než 15 let.

Už při příjmu jsem si všimli, že velmi špatně chodí. Rentgeny potvrdily opravdu silnou artrózu. I sám veterinář byl v šoku, jak moc má klouby zničené. Artróza je velmi bolestivá, rovnou dostal řadu léků, ale tím problémy nekončí. Bohužel se potvrdil i problém se slinivkou.

Věříme, že medikace pomůže a Alánek bude ještě řadu let běhat. A co je důležité, srdíčko má zdravé a plíce jako mladík.

Alana jsme zařadili do programu adopce na dálku, kde ho můžete podpořit. Stanete se jeho virtuálním rodičem?

Alan má další potíže…

Odhalili jsme artrózu a zahájili léčbu. Bohužel není všem problémům konec. Alan má velkou bouli, která se musí operovat.

Alan zvládl operaci!

Je to tak, máme dobré zprávy. Alan zvládl operaci, bulka se vyndala a vzorek se poslal na histologii. Výsledky z laboratoře potvrdily, že útvar byl nezhoubný a nic mu nehrozí.

Rekonvalescence probíhá dobře a chlapeček si zase o kousek víc užívá život. Teď už jen najít tu správnou rodinku.

Alan hledá domov

„Ahoj Já jsem Alan – pejsek s obrovitánským srdcem plným lásky.

Jsem fakt nenáročný a pohodový stařík. Veškerou manipulaci, poslušnost a čistotu zvládám na jedničku. S ostatními pejsky taky vyjdu, ale musí to být pohodáři, jako já. Jsem absolutně nejlepší v šlofíčkování. Už mám svůj věk, takže nejsem na žádné psí kusy už zvědavý, spíš by mi vyhovovalo se jít sem tam vyvenčit a proběhnout a pak rychle zase domů do pelíšku s mým páníčkem. Můžeme třeba koukat na A-Z kvíz.

Můj vysněný parťák by měl být ideálně klidný a usměvavý, nejlépe s domkem a zahrádkou, bez schodů, protože mé nožky už nejsou, co bývaly. Může si klidně i rád povídat, musí ale prominout, že už sem tam tolik neslyším…

Celý život jsem se spíš toulal, než cítil teplo domova. Teď bych chtěl zažít změnu. Vím, že už jsem starý, ale snad bych ještě mohl poznat, jaké to je mít domov, ve kterém hřeje láska.

Najdu svoji spřízněnou duši? Budu moc rád, když zavoláte tetičce Renatě na 724 813 222 nebo napíšete na e-mail renata@petheroes.cz.“

• 15 let, 27kg

• Očkovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 900 Kč

Categories: Psi