Kočičky z kauzy Chýnov

Published by Diana Vašková on

Vzpomenete si ještě, na ošklivou kočičí kauzu Chýnov? Desítky zubožených koček, pomalu týraných k smrti, desítky hladových a zlomených dušiček.

Dovolte nám představit několik z nich: Fanny, Gara, Ino, Amaiya, Koko… Mohli bychom jmenovat dál. A co mají tihle zachráněnci společného? Všichni jsou teď zdraví, krásní, sebevědomí, vděční, a tak mazliví! ❤

Spojuje je ještě jedno. Hledají domov. Jenže marně…

Tolik lidí se spojilo, aby je pomohlo zachránit. Trvalo roky, než se podařilo přimět úřady k jednání. Roky a roky, během kterých kočičky v Chýnově trpěly a umíraly za strašných podmínek.

Teď je několik z nich čeká v dočasných péčích a s nadějí každý den koukají z okna. Někdo si pro ně musí přijít, jsou to tak hodné a šikovné kočky!

Jenže nikdo nepřichází. Nikdo nestojí o obyčejné drobné mourovaté kočičky, které si nesou svůj osud, mají už nějaký věk, chybí jim některé zoubky, nejsou to roztomilá koťátka, ani dlouhosrsté bohyně…

Proto jsou odsouzeny zůstat bez rodin?

Ale my nevěříme tomu, že mezi vámi nejsou milující rodiny, které by nehynoucí láska jednoho nebo dvou zachráněných kočiček z Chýnova nepotěšilo, vždyť oni umí zahřát i pobavit, potěšit a někdy i trochu pozlobit. Jsou vzorní v hygieně, přátelští k dalším kočičkám i k dětem!

Prosím, pomozte jim sdílením, ať každý vidí, že jsou k adopci, že hledají domovy. Nezaslouží si už ani o minutu déle smutně vyhlížet lásku z okna útulku.

Na kočičky informujete na čísle 724 813 222 případně pište email na diana@petheroes.cz a renata@petheroes.cz