Ragnar našel domov

Published by Diana Vašková on

Chybí vám u domečku jeden skvělý myšilov a přemýšlíte, že dáte domov kocourkovi z útulku? Pak jste možná tím, koho právě teď hledá Ragnar!

Černý fešák Ragnar je docela drsňák, je to statný pan kocour, vychovaný ulicí a nejspíš z něj nikdy nebude povaleč a hlavní mazel, naopak má rád svobodu a energický způsob života.

Do útulku přišel před časem s poraněnou packou, ta už se mu ale krásně zahojila a on teď v útulku čeká na vlastní rodinu, což ho vůbec nebaví! Ragnar by se perfektně hodil k hodným a tolerantním lidem, k domečku s přístupem ven na bezpečnou zahrádku, kde by se mohl vyblbnout a kterou by pro svou rodinu taky mohl chránit před hlodavci a podobně, život jenom v bytě by ho totiž určitě nebavil, je duší divoký a svobodný, i když lidi má taky rád, svým vlastním způsobem.

Moc toho v životě nepotřebuje, jen někoho, kdo na něj dá pozor a kdo pro něj bude mít vždy otevřené dveře a plnou mističku, když to bude potřebovat. Hodil by se Ragnar skvěle právě k vám? Pak neváhejte a zavolejte útulkové tetičce Renatě na číslo 724 813 222 nebo napíšete na e-mail renata@petheroes.cz.

• 1 rok, 4 kg

• Očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný, FIV/FelV negativní

• Adopční poplatek 500 Kč

Ragnar prošel veterinární prohlídkou, při které se zjistilo natržení svalů a další poškození zadní nohy. Stav vyžadoval operaci.

Nyní se zotavuje v útulku. Majitel stále nenalezen.

Našel se 6.7.2023 v Dolním Třešňovci se zraněním, které se musí operovat

Pokud víte, čí kocourek je volejte 724 813 222