Přijali jsme pejska Líbu a ten NAŠEL DOMOV!

Published by Iveta Majerová on

Po milujícím domově se rozhlíží aktivní pejsek Líba. Máte ve svém srdci a na své zahrádce místo pro lásku vašeho života? Pak určitě čtěte dále!

Líba je pes plný energie, který miluje procházky přírodou a čerstvý vzduch. Je to perfektní kamarád na společné výlety. Na vodítku je to sice tahoun, který se žene za dobrodružstvím dál a dál a bez vodítka, to se zase venku stává naprosto hluchým, s trochou píle a důslednosti se ale ještě klidně zvládne doučit všechno, co mu zatím nejde. Za dobrůtky se totiž umí opravdu snažit! 

Líba by si moc přál být v novém domově jedináčkem, nehodí se totiž k jiným psům ani dětem, s klidnými fenkami ale vychází dobře. Byl by moc šťastný u domečku se zahradou, kde by měl prostor pro sebe, ale zároveň měl paničku nebo páníčka, kteří se mu budou věnovat, trénovat s ním povely, chodit s ním hodně na procházky, a hlavně ho budou milovat jako opravdového člena rodiny. 

Myslíte, že právě k vám domů by mohl Líba zapadnout jakoby jste si byli osudem souzeni? Pak určitě zavolejte útulkové tetě Renatě na tel. 724 813 222 nebo napíšete na e-mail renata@petheores.cz. Těšíme se!

• 6 let, 22 kg

• Očkovaný, kastrovaný, čipovaný

• Adopční poplatek 1 500 Kč

• Nachází se v útulku

Líbu nám přivezla obec od majitele, který jej zřejmě týral. Očividně byl sražen autem bez následného veterinárního ošetření, měl boláky po těle, které se naštěstí už podařilo zaléčit.

Bohužel jako starší ovčák to nebude mít s hledáním domova jednoduché a tak bude rád, když si ho někdo adoptuje alespoň na dálku a podpoří jeho i ostatní kámoše v útulku.