Piper

Published by Diana Vašková on

Piper a její pokrok

Příběh Piper, je jeden velký zázrak. Kočička, která byla na pokraji sil je nyní zdravou, hodnou holčičkou a čeká na přesun do nového domova. ♥

Přijali jsme na útulek kočičku ve velmi špatném stavu. Nahlásila nám ji moc hodná paní, které nebyl osud kočičky lhostejný.

Dostala jméno Piper. Je dospělá, ale má sotva 2 kila. Celé její drobné tělíčko je k hlavičce opravdu neúměrně menší a slabé.

Po příjmu jsme doslova běželi s Piper na veterinu. Krevní testy odhalily silný zánět po celém těle, se kterým musela už dlouho bojovat. Vše se podepsalo i na slinivce, která má také špatné hodnoty.

Nekončící problémy s očima a nosem

Piper už od příjmu stále teče z očí a nosu. Navštívili jsme s ní proto zvířecího specialistu, oftamologa, a zahájila se další léčba. Pan doktor po všech testech vyloučil nakažlivost jejích problémů a povolil ji pustit do kočičího pokoje mezi ostatní kočičky. Piper se tak sice léčí, ale už není izolovaná od všech ostatních.

Piper hledá domov

Svůj nový klidný a pohodový domov hledá ebenová kráska Piper. Zalíbí se právě vám?

Piper je pohodová kráska, vynikající hlavně v mistrovském umění šlofíčkování. Někdy zvládne i tři menší šlofíčky do oběda, aby byla připravená na hlavní polední spánek. Ráda by tak našla páníčku či páníčka s podobně lenošivými zálibami, jako je koukání na telku, sezení u telefonu nebo počítače nebo čtení knih. Nejdůležitější je, aby rád spal s heboučkou kočičkou zamuchlanou v peřinách.

Nemyslete si ale, že je s Piper jenom nuda. Ona je taky velmi přátelská, opravdu moc ráda se mazlí a občas si i pohraje. Vychází s dalšími kočkami a pěkně doplní klidnou smečku, když bude mít možnost. Co nemá moc ráda je kapání do očí, bohužel ji ale právě očka trochu trápí a je potřeba jí o ně více pečovat. Není to ale nic nezvládnutelného a Piper slíbila, že se bude snažit být vždycky jenom šikovná.

Piper našla domov

Dne 8. 5. 2023 nalezena ve Výprachticích.