Molly našla domov

Published by admin on

Molly byla nalezená v Lanškrouně 13. 9. 2020. Po nějaké době jsme si ovšem všimli, že má občas tendenci naklánět hlavu na stranu. Zkusili jsme všechno možné, až nakonec MRI vyšetření ukázalo, že za její potíže může dlouhodobě neléčený zánět ucha, který trvale poškodil ústrojí pro rovnováhu a už se s tím bohužel nedá nic dělat. Molly každopádně naklání hlavičku na stranu jen v případě, kdy je nadšená nebo rozrušená, pobíhá a zapomene, že by ji měla držet rovně. Nejde tedy o nic, co by ji omezovalo ve spokojeném životě a to je nakonec nejdůležitější.

Molly vyhlašuje konkurz na lásku!

Tahle princezna je opravdu jediná svého druhu. Je neskutečně milá a její láska k lidem nezná hranic. Zbožňuje hraní a mazlení a procházky… Procházky obzvlášť! Je totiž ještě hodně mladá a miluje pohyb.

Molly v žilách koluje opravdu spousta energie, proto by se jí moc líbil domeček se zahrádkou, kde by měla svou zateplenou boudičku a mohla dovádět, co jí síly stačí. Ale pozor, s ostatními pejsky si moc nerozumí, takže by raději byla jediným pejsek vašeho života.

Molly našla domov u milující rodiny.