Lekki

Published by Diana Vašková on

Absolutně okouzlující, heboučký a miloučký kocourek Lekki mňouká do celého světa, že nastal čas, aby se o něj porvali zájemci o jeho adopci. Je totiž připravený poznat svou novou rodinu! Lekki je dokonalé umazlené miminko, zbožňující přítomnost a pozornost lidí. Jen tak se ho opravdu nezbavíte, takže se připravte na to, být stále alespoň pod jeho dohledem, ale spíše pod jeho packami. Lekki je extra hodný a pořád by se jen nosil a nastavoval bříško na ňuňání.

Jeho kožíšek je heboučký a voňavý a předením rázem zažene každou starost, mít ho u sebe je sen každého kočkaře, o tom jsme přesvědčeni. Svou novou rodinku si Lekki představuje jako hodné a starostlivé lidičky, kteří ho budou bez ustání chovat jako jejich miminko, a to i když vyroste a bude veliký a třeba i trochu tlustý. Měli by do něj být až po uši zamilovaní a splnit mu každé jeho přání.

Měli by s nadšením kupovat pořád nové hračky, pelíšky a škrabadla, pamlsky a kvalitní granulky. Při vaření by měli polovinu masa dát jemu a v noci by mu měli nechat volnou polovinu postele. Nikdy by před ním neměli zavírat dveře a na oknech by jen pro něj měli mít sítě, aby mohl koukat ven a užívat si čerstvého vzduchu, a to i když fouká, prší nebo sněží. Lekki je absolutně nenáročný a bezproblémový.

Lekki našel domov

Přijat od majitele 11. 1. 2024