Ignác

Published by Diana Vašková on

Třetí psí chlapeček přijatý od majitelky, která dlouhodobě nezvládala péči o své pejsky. Více informací zde.

Drouboučký a něžný Ignác

Ignác měl dredy z kožíšku zapletené až ke kůži, pohyb pro něj byl velmi bolestivý. 

Trápil ho silný zánět dásní a špatný stav zoubků, který je opravdu katastrofický. Pokud by se neřešilo ošetření, mohl rozšířit zánět do čelisti. 

Krevní výsledky nás ovšem potěšili a jinak se zdá Ignác jako zdravý pejsek. Budou ho, ale čekat další vyšetření.

Ignáce a jeho kamarády si můžete virtuálně adoptovat. Více po kliknutí na tlačítko.

Ignác hledá domov

Svůj klidný a milující domov už opatrně vyhlíží i roztomiloučký chundeláček Ignác. Stanete se jeho nejlepším přítelem? Ignácek je citlivý pejsek, který potřebuje hodně trpělivosti a opravdu velkou spoustu vlídnosti a lásky.

Je to trochu stresař, některé věci mu ještě moc nejdou, a i když se snaží, snadno znervózní a má tendenci třeba utíkat, když je venku na procházce. Nejlépe se cítí ve společnosti dalších pejsků a fen, přátelská smečka pro něj znamená bezpečí a jistotu. Ani náhodou ale není zlý, jen je to taková něžná trochu vystrašená dušička.

Přestože Ignáce původní majitelka velmi zanedbala, vidíme v něm potenciál. S trochou péče, spoustou schovívavosti a třeba i zkušenější rukou Ignác všechno moc rád dožene a jednou z něj bude nejlepší psí kámoš, který ke své spřízněné duši přilne na vždy a milovat bude tak, jak nikdo jiný. Potřebuje jenom dostat šanci. Nejvíce by mu seděl někdo klidný, kdo by měl u domečku dobře oplocenou zahrádku.

Ignác odjel domů

Přijat od majitele 4. 4. 2024