Okouzlující Herold našel domov

Published by admin on

Okouzlující a charismatický Herold hledá ten nejlepší domov, nenajde ho právě u vás?

Herold toho má v životě už za sebou hodně, přesto zůstává plný nadšení a nadějí. Hledá k sobě aktivní rodinu, která už ho bude milovat napořád a se kterou si užije spoustu srandy a dovádění. K mužům bývá zpočátku malinko opatrnější, ženy ale miluje hned od začátku. S dětmi si rád zadovádí, mělo by jim být ale alespoň 12 let, Herold přecijen není žádný drobek.

I když Herold není agresivní, ostatní pejsky moc nemusí. Hodnou a klidnou fenku by mohl mít ale rád. Herold k sobě hledá ostřílené páníčky, nejlépe takové, kteří už mají s huskym zkušenosti a vědí, co takové plemeno obnáší a co potřebuje. Se znalou rukou nad sebou bude dokonalý kamarád a milovaný člen rodiny a po ničem jiném Herold netouží.

Herold je zvyklý bydlet v bytě, z domečku se zahradou by byl ale určitě nadšený. Protože má Herold malinko faldíky, prospělo by mu více pohybu, není to ale žádný velký sportovec a tak ani vy nemusíte nutně být. Společnými procházkámi se ale můžete dostat do formy klidně společně!

Myslíte, že jste pro Herolda jako stvoření a nemůžete se dočkat, až se o něm dozvíte více? Pak neváhejte a zavolejte k nám do útulku v Lanškrouně na číslo 724 813 222 nebo napište na renata@petheroes.cz, už se na vás těšíme!

• 6 let, 25 kg

• očkovaný, kastrovaný, čipovaný

• adopční poplatek 3 500 Kč