Filip za Hrušecké kauzy našel svoje doma

Published by Diana Vašková on

„Míti se na pozoru, je stejně důležité, jako míti Filipa.“ řekla jedna spisovatelka. A co když má Filip 4 nohy, vrtící ocásek a vlhký nos? V tom případě ho potřebujete určitě!

Filip byl jedním ze psů, které „zachránil“ exekutor. Konečně odebral dům člověku, který měl v jedné nevětrané místnosti desítky černých nekastrovaných psů, kteří museli bojovat o tu špetku jídla, které jim jednou za čas dal.

Co o něm jenom říci? Hrozně rád štěká, fakt. Myslíme si o něm, že je to štěkač první třídy, jak ráda podotýká útulková teta Renča. Psí kamarády si vybírá, ale není to tak, že by neměl všechny pejsky rád. Jak to má s kočičkami nevíme.

S sebou si nese tíhu svého života předtím, než se dostal k nám. Má trochu horší hygienu, ale není to nic, co by se s trochou péče a pravidelných procházek nedalo odstranit.

Filip miluje jídlo, je to hodně úplatný chlapec a za mlsku by klidně udělal salto vzad. Ale to neplatí pro přivolání, jeho plachost je na vysoké úrovni a pohyb na nezabezpečeném prostoru bez vodítka nedoporučujeme.

Větší děti by neměly být problém, ale k malým Filipa určitě ne. Bojí se hlasitých zvuků, pak je neustále ve střehu. Což v něm vyvolá stres, pak by mohl kousnout. Jako ideálního kandidáta pro něj vidíme aktivní rodinu, se kterou bude moci zdolat lesy, hory i pole. ♥ Taková rodina by neměla chtít mít Filipa na zahradě, ale pěkně doma. Dá se zabavit hračkami, hlavolamy a vším možným.

Fílouš je vnímavý a učenlivý kluk. Potřebuje hodně lásky, trpělivosti a nebude existovat nic, co by se nedokázal naučit. Pod tohle se s celým týmem podepíšeme.

Víte, že vám doma chybí tenhle černý chlapeček? Neváhejte bombardovat Renču, zastihnete ji na telefonním čísle 724 813 222 anebo písněte email na renata@petheroes.cz

Filip se bude těšit na každičký hovor a email. Packu na to!