Darius

Published by Diana Vašková on

Po novém domově se právě začíná rozhlížet malinkatý Darius, no není on přímo k sežrání? Stříbrňák Darius Lagrácius je maličkaté klubíčko plné energie a štěstí, v jednom kuse někde dovádí, užívá si bezstarostného života a pořád někoho zlobí, je to zkrátka nejhravější a nejveselejší koťátko na světě.

Se společníkem jako je on se nikdy nebudete nudit! Kromě toho, že je Darius věčný smíšek je taky ale hodně chytrý, za dobrůtku je schopný naučit se nejrůznější triky a když budete chtít, můžete na tom společně zapracovat, Darius by byl přímo nadšený, miluje totiž pozornost a stejně tak dobrůtky.

Darius je zvyklý na běžný ruch domácnosti, na hodné děti, přátelské pejsky a hodné kočičí kamarády.

V novém domově by určitě nechtěl být jedináčkem, aby se nenudit a nebylo mu smutno, přál by si mít dalšího zvířecího kamaráda na hraní i společné spinkání, nebo by si přál do nové rodiny odejít společně s jedním z jeho kotěcích sourozenců.

Zdá se Vám, že by Darius mohl být tím pravým kotěcím parťákem právě pro vás? Pak neváhejte a zavolejte dočasné tetičce Die na číslo 725 769 995 nebo napište e-mail na Diana@petheroes.cz. ❤️

• 3 měsíce, 1,5 kg

• očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný, FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1500 Kč