Alfie: Král všech párečků!

Published by Diana Vašková on

Alfie je jezevčík se vším všudy – je velmi chytrý a zvědavý, energie má za tři, miluje procházky a s plyšáky si občas hraje až trochu moc divoce.

Hledá proto akční páníčky, se kterými se bude moct pořádně vyřádit. Do vašeho života přinese spoustu radosti a lásky a stane se vám oddaným přítelem, jakého byste mezi lidmi hledali jen stěží.

Jako Alfieho noví páníčci byste měli počítat s několika věcmi:

1. Budete naprosto ohromení jeho roztomilostí, neustále a za všech okolností! S tím taky souvisí, že se na něj nedá moc dlouho zlobit, ani když zrovna vyvede nějakou tu neplechu.

2. Někdy umí být pěkně tvrdohlavý a majetnický. Potřebuje pevnou ruku, navíc nedůvěřuje cizím lidem a nerad zůstává sám doma (to potom hlasitě štěká na všechno, co zaslechne). Není proto úplně ideálním prvním pejskem pro někoho, kdo s nimi nemá vůbec žádnou zkušenost nebo k malým dětem. S laskavým vedením zkušenějších páníčků ale bude tvořit skvělou dvojku! K ostatním pejskům může jen za předpokladu, že máte dostatečné zkušenosti, abyste dokázali zvládnout případné problémy.

3. Alfie trpí kožním onemocněním. Teď je díky léčbě a nastavené dietě (maso, masové konzervy) v pořádku, nejde ale vyloučit, že se mu problémy v budoucnu zase nevrátí. Jak prostě říkají trolové z populárního filmu Frozen: i prima chlap má svý mouchy – a Alfie je opravdu hodně prima, to vám slibujeme!

Tak co, bije vám srdce na poplach? Ozvěte se nám ještě dnes na tel. 773 554 464 nebo na e-mail jana@petheroes.cz, rádi vám povíme víc.

Možná, že Alfie čeká právě na vás!

Alfie patří pod projekt Handipet Rescue a byl přijatý od majitele.