Tracy

Published by Diana Vašková on

Na začátku roku 2024 jsme přijali 5 kočiček, mezi kterými byl i pan Tracy.

Je to 11 letý starší pán, který byl masivně začervený, ale jinak ho nic netrápilo.

Tracy se přesunul do dočasné péče na Znojemsko

Chlapík dostal letenku do kočičího ráje k naší Kátě. V kočičí smečce se ihned rozkoukal, hraje si, baští a užívá si všech privilegií, která teď má.

Tracyho popisuje jako milionového chlapa do deště, mazlivého s velkou chutí papat. 🙂

Stanete se jeho virtuálním rodičem?

Tracy byl na veterině

Dědulka Tracy si začal drbat ouška, i přes domácí čištění dočaskářky se to nelepšilo. Udělal si tedy výlet na veterinu.

Pan doktor mu zkontroloval uši podrobněji a zjistil, že Tracy má uvnitř velmi silnou kvasinkovou infekci, kterou je potřeba přeléčit. Čistění oušek se tedy Tracymu vůbec nelíbilo, ale za dobrůtku to nakonec zvládl a když to vydrží ještě nějakou dobu s dočasnou tetičkou, bude to zase dobré.

Tracy hledá domov

Největší mazel a obří trdlo, přesně takový je Tracy. A právě teď hledá domov! Nenajde ho právě u vás?

Když mluvíme o jeho rozměrech, ani náhodou nepřeháníme. Tracy je opravdu veliký pan kocour, krásný a důstojný, zároveň je ale v duši stále malé kotě s chutí si hrát a chovat se v náruči. Taky je to rozený gurmán a hrozně miluje jídlo. Žádná miska před ním není v bezpečí a s nadšením zbaští cokoli, co dostane naservírováno. Při vaření rád asistuje a občas trochu pochtívá, ale je to vychovaný kocourek, na linku ani na stůl nechodí, alespoň většinou.

Pro Tracyho hledáme domov plný pohody a lásky. Má rád hodně pozornosti, ale nevadí mu ani jiné kočičky, se kterými se o pozornost a o dobrůtky podělí. Protože je to už starší kocourek, žádné veliké řádění od něj nečekejte, ale kamarádit se zvládá klidně i s koťaty, pokud moc nezlobí. 

Toužíte i vy po takovém obříkovi s velikánským laskavým srdcem jako je Tracy?  Pokud ano, pak neváhejte a zavolejte na číslo 725 859 393 nebo napište na Marketa@petheroes.cz. Těšíme se!

•11 let, 5 kg

• očkovaný, odčervený, kastrovaný, čipovaný FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1500 Kč

Přijat od majitele 11. 1. 2024

Categories: Kočky