Štěkání a mňoukání na velikonočního zajíčka v útulku Lanškroun

Published by Diana Vašková on

I letos se v útulku v Lanškrouně pořádá tradiční oblíbená akce Štěkání a mňoukání na velikonočního zajíčka, a to 30. 3. Od 9 do 15 hodin.

Přijďte navštívit zvířátka a udělat pěkný den sobě i jim. Útulek Pet Heroes Lanškroun se nachází v areálu Střední školy zemědělské a veterinární Lanškroun. Pečuje o pejsky a kočičky v nouzi, ať už se jedná o zvířátka z ulice nebo od majitelů, co se ke svým mazlíčkům nechovali hezky nebo se ocitli v nouzi a nemohli se o ně dále starat.

Přemýšlíte o programu na sobotu, máte rádi zvířátka, a chcete třeba i udělat dobrý skutek? Pak je Štěkání přesně pro vás! Čeká vás pohodová atmosféra, zajištěné je i občerstvení. Ať už vyrazíte venčit, nebo se přijdete pomazlit do kočičího pokoje, uděláte tím radost sobě i chlupáčům.

Zvířátkům můžete také přinést dárky v podobě granulí značky FITMIN nebo CALIBRA, kterými v útulku krmí a chlupáči jsou na ně zvyklí, nebo kočičí granule, konzervy, kapsičky a paštiky. Útulek uvítá i dary v podobě kočkolitu a kovových lopatek na trus, odpadkových pytlů, savých jednorázových podložek, pracích a čistících prostředků, lopatek, motyček a rukavic.

Zvířátka se těší!

Categories: Aktuality