Tygřík Caitlyn pojede domů

Published by Diana Vašková on

Předoucí heboučké klubíčko Caitlyn hledá nový domov! Stanete se jejími novými lidskými rodiči? Roztomilé koťátko, které miluje lidskou přítomnost a mazlení, přesně taková je Caitlyn.

Zbožňuje blízkost a lásku člověk, při prvním pohlazení přede jako malý traktůrek. Ráda se nechá nosit, ráda spinká na klíně při sledování televize a v noci se s ní v posteli musí jednoduše počítat.

Zpočátku je k cizím lidem ale opatrnější, musí je trochu poznat, než se zamiluje, o to víc to ale potom stojí za to. Zároveň umí Caitlyn taky pozlobit, když se rozkouká. Je to malé kotě plné radosti ze života a doma jí je někdy jednoduše plno, chvilinku je tady a za moment zase támhle, hraje si s tímto a hned zase s něčím jiným, chytá provázky, kuličky i peříčka, kouše hráčky a někdy klidně i všechno ostatní, když má zrovna hravou náladu. Nudy se s ní rozhodně nemusíte bát.

Caitlyn je zvyklá na společnost dalších zvířat, moc by si přála najít nový domov, ve kterém na ni bude čekat další podobně veselá a přátelská kočička, nebo společně s jedním ze svých kotěcích sourozenců, aby takhle maličkatá nebyla osamocená. Cítíte, že by Caitlyn mohla být vaší spřízněnou dušičkou? Pak neváhejte a zavolejte dočasné tetičce Die na číslo 725 769 995 nebo napište e-mail na Diana@petheroes.cz. ❤️

• 3 měsíce, 1,5 kg

• očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1500 Kč